Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přemnožení šneci

Ahoj mám docela problém v akváriu se mi dost přemnožili šneci a pořád se množí mám 60L akvárim a těch šneku je tam určitě přes 100 jsou úplně všude a nemůže vyčistit ani dno protože bych je tam zahrabal. Nechci je zabíjet nebo tak nevíte co mám dělat? A myslíte že když prohrabu dno akvária asi 2 cm kamínky tak to bude vadit vyhrabali by se? Mám šneka co je na obrázku.
Každá rada dobrá!

Jestli vypadají opravdu tak, jako na přiložené fotce, tak jsou to ampulárie, ty by šly možná i prodat/darovat. Ale nejspíš to v akvárku budou okružáci, taky je o ně zájem, třeba mezi želvaři, na krmení. Už jsem je takhle párkrát koupila, za korunu kus :-)