Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Beta Bojovnice - samice útočí na samce

Zdravím a prosím o radu,
měli jsme páreček, samec uhynul a samice zůstala sama v akvárku. cca po týdnu jsme pořídili nového samce, ale ta samička na něj útočí takovým způsobem, že jsme ji museli odstavit. Dá se s tím něco udělat nebo už jí budeme muset mít stále oddělenou? Děkuji za rady.

Budu tě muset asi zklamat, jak se naše beta jednou naučila útočit na ostatní, dělala to už napořád a museli jsme ji nechat odděleně.:.( ale nejspíš to bude individuální, jiné zkušenosti s agresivitou u nich moc nemám...

U nás tahle beta byla ještě s jednou samicí a samcem plus nějaké další rybičky... Ale útočit se naučila jen ta jedna, když jsme byli na pár dní pryč a nedostala najíst, zjistila, že se dají jíst např. Dánie... Jednu "ohlodala" tak, že to už nerozchodila...:.(