Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolek pod akvárium Diversa Solid

Zdravím,

chci se zeptat, jestli má někdo zkušenosti se stolky pod akvárium od společnosti Diversa.
Konkrétně mne zaujal Stolek pod akvárium SOLID 80x35x75 rovný DIVERSA

Podle obrázků je ale skříň sestavena z docela tenkých desek. Viz. obrázek produktu. Žádná známka zpevněné konstrukce pro akvarijní účely.

Myslíte si, že tato skříňka unese akvárium cca 86 litrů? 70x35x35

Děkuji za reakce. :beer:

Jde mi hlavně o bezpečnost a kvalitu zpracování, jelikož bydlím v bytě a prasknutí skříně / akvária by byla opravdu katastrofa. Nejlepší by byla asi nějaká kovová konstrukce.

Kde se dá něco takového sehnat?

Je to asi jedno jaky stolek
koupis.ja mam akvarium 80x38x40.Stolek od Juwelu a stejne se vepredu doska prohla cca.o 3 mm.akvarium mi povolilo ve spoji tak rychle resim nove.stolek budu vystuzovad drevenymi hranolkami 5x5 mm.neni to takova strasna prace.na vrch koupim kna miru urezanou kuch.desku.jestli jeste nejak muzu poradit maij:majo.42@seznam.cz