Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sumeček siamský

Dobrý den, prosím o radu ohledně zkušeností s rybami sumeček siamský. Dnes jsem si koupila 2 sumečky siamský do akvária o velikosti 120 litrů (ostatní ryby: neonky, diana, mřenka), Tyto ryby jsem si koupila kvůli hubení řas (pravděpodobně jsem je bohužel zaměnila za parmičky siamské). Teď jsem se na netu dočetla, že sumečci siamsští pojídají menší ryby. Mohu se zeptat prosím na vaše zkušenosti s touto rybou? Myslíte, že ji v akváriu mohu ponechat? Děkuji.

Za prvé nechápu jak sis ho mohla splést s parmičkou siamskou.Za druhé za dva roky možná i dřív doroste do plné velikosti 30cm pro něj není problém ve 120L ti zakrní a zdechne.A za třetí pokud ho hnedka nevrátíš tak se rozluč s ostatníma rybama a aji rostlinama a pokud tam máš kamínky kterejma muže hýbat a jsou velký na to aby rozbily sklo tak i stím akvárkem.....