Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JUWEL

Dobrý den, mohu se zeptat, zda je lepší koupit JUWEL RIO 300 JUWEL RIO 400
Táhne mě to víc 300 skrz to, že je tam 4x zarivka a dají se rozsvítit Aji dvě a dvě.

Tak RIO 400 má taky 4x zářivku. Je to úplně stejný jako RIO 300 jen má o 100l víc a má filtr Bioflow 8.0. Ale v 300 podle mě líp porostou rostliny, protože tam bude víc W/l. Ale zase čím větší tím lepší, světlo se dá vždy přidat, objem akva už ne.