Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrý filtr do 40 akvaria

Ahojky chtěla bych poradit.Potřebuji koupit nový filtr do našeho menšího akvar.Máme 40 l.Ale chci už něco opravdu kvalitního.Ten náš..byl hlučný dost.Vodu čistil velmi dobře,ale docela rychle nám odešel kabel a motůrek už nezvládá i menší znečištění filtru.Tak bych chtěla vědět jaký používáte vy a jak jste spokojení?

Ahoj já jsem si pořídil internal pump jka-ip 200 je sice od 50l ale to by neměl být problém ale musíš si přikoupit pěnu na něho filtr mě stal 259 a pěna cca 300 už ho mám 5 let a jede pořád dobře mohu doporučit ;-) mám 70L akvárium.