Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Beta nechce žrát.

Dobrý den, v úterý jsem si zakoupila betu,ale nechce žrát. Zkoušela jsem už několikrát vybrat to staré jídlo a dát jí tam nové jenže se toho stejně nedotkla. Jídlo mám vločky. Máte nějakou radu? Předem děkuji za odpověď. :)

My si poridily taky bettu s tim,ze jsem se ptala co a jak ve zverimexu a doporucily nam k ni 6l akvarko a ze nepotrebuje k tomu nic vic... Betta nezrala,porad se nekde schovavala a kazdy tri dny jsem menila vodu a vse cistila a az na radu kamaradky jsem i tak do maleho akvarka koupila filtraci a topeni,rybka ozila,plave si a kdyz potrebuje zaleze si do ukrytu,ale neni tam cely den a zere jednou za dva tri dny,kdyz ji davam kazdy denci jednou za dva dny ani si toho nevsimne ;-)