Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem malí červi v akváriu

Zdravím, objevili se nám v akváriu nějaké malé potvory, něco jako malý červy tak milimetr velký a bílý. Zabilo nám to jednoho axolotla mexického. Začalo to tak že se na žábrech objevil nějakej povlak a skoro se nehýbal.. byl mrtvý během chvilky. Nedá se toho zbavit. Akvárko bylo kompletně předělaný, kamínky převařený ale jakmile se vrátil axolotl zpět tak se po nějaké době objevili zase.. kdyby někdo cokoliv vědět nebo jakýkoliv nápad prosím napište na můj email lexi2402@seznam.cz budeme rádi za každou pomoc.
Změna předmětu, původně: malý červy (karel)

Sice nejsem odborník na axolotly, ale spíš bych si tipla na špatné podmínky v AQ. Určitě to s ním neseklo ihned - popisuješ, že se mu na žábrách vytvořil nějaký povlak, což by mohla být nějaká plíseň či parazit. Možná, že to nebude tím "červíkem". Zkus dát dotaz tady: 1056 . Pokud bys měl fotku, bylo by lepší přidat fotku.