Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černé pozadí

Zdravím!
Je známé, že černá je černá, protože pohlcuje všechna barevná spektra a žádné neodráží. Pokud tedy budu mít v akváriu černé pozadí, znamená to, že nějaké světlo tapeta pohltí a pro rostlinky bude méně energie?

Děkuji.

Ano, ale na tom už ani tolik nesejde, akorát pamatujte, že rostlinka nastavuje listy ke světlu, takže vzhůru a do stran k oknu, bílé stěně a žárovce v místnosti, ... A taky pozor, aby to nějakým rybám nevadilo. Tak hodně štěstí, Nashledanou. :-)