Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bojovník a neonka a paví očko

Dobrý den, zůstal mi jen samec bojovnice tak jsem mu chtěl koupit další rybky... Akvárium je 15L s dvěmi květinami a krásnou podlahou. Koupil jsem mu jednu neonku a dvě paví očka /dost hyperaktivní/, neonka je taková smutná a jak jsem četly tak jsou to skupinová stvoření a teď otázka.. Co bych měl udělat ještě? Koupit další dvě neonky nebo ještě něco?

To akvárium je malé na jakoukoliv rybu, i na bettu. Nech si bettu a pořiď jí AQ alespoň o objemu 30 l s odpovídající technikou a fůrou rostlin. Paví očka a neonku někomu daruj, kdo má AQ 100 l a má i další neonky. Přesně, jak bylo již uvedeno. Rybičky akorát trápíš. A abych pravdu řekla, tak by mě zajímalo, jak to tvé AQ vypadá, zřejmě to bude docela bída.