Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Axolotl Mexický

Dobrý den, chtěl bych si jen tak popovídat o tom, jestli se může axolotl vyndat z akvária a pohladit, podrbat (něžně). Vím, že vydrží 2-3 hodiny bez vody. Tak děkuji za rady. :-)

Jo, a co třeba míchání odrůd??? Myslím samec černý (přirodní) a albín. Pouze samci nebo pouze samičky, nechci mýt samce a samičku. Tak mi prosím poraďte, jestli k sobě mohou jít 2 samci bez samičky, děkuji. :-)