Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tlamovci

Dobry den mam dotaz jaké ryby se hodí do akvária z tlamovci, a kolik tlamovcú na 200L akvárium. Děkuji

záleží o aké tlamovce sa jedná,haplochromis thomasi a melanochromis brevis neublížia ani čerstvo narodeným gupkám,pseudotropheus novemfasciatus naopak v nevhodne zariadenom prostredí vie akvárko behom chvílky vyčistiť od všetkého živého.......všeobecne je pravidlo,že na 1cm dlžky ryby by mali pripadať cca 2l vody,tak si zhruba vypočítaj optimum počtu dospelých rýb na Tvoje akvárko....