Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s vyberem akvaria

Ahoj,chtela bych poradit od zkusenych akvaristu.Chteli bychom si poridit akvarium, v obchodech prodavaji uz skoro zarizena akvaria,jsme zacatecnici, tak se chci zeptat jestli jsou tato akvarka vhodna a jestli nejsou moc hlucna,popripade jake poridit?jestli mi nejaka dobra duse poradi, budu moc rada.Diky moc

Obecně jsou ty sety takové nevyvážené. Tedy seženete za stejné peníze lepší výbavu, budete-li kupovat vše zvlášť. nicméně pro nenáročného akvaristu začítečníka posloužit mohou. O jaké velikosti (resp. objemu) akvária uvažujete?