Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, v akváriu mi nesvítí osvětlení, ale pokud ho vyndám, asi se vysuší a zase svítí. Chtěl bych se zeptat, jestli se to dá opravit nebo se musí koupit nové. Mám kryt: Diversa akvarijní kryt Selecto 85x85 cm rohový Jsou tam 2 zářivky 18W T8. Děkuji za rady.

Pokud se tak děje, tak je možná dobré zvážit nějakou izolaci kontaktů do kterých může prosakovat vlhkost, případně pokud se stane po otočení krytu je možné že není kontakt pevný a zkratuje - zkusit lépe upevnit a zajistit stabilitu. Jinak se může stát že to skratne a spálí, v tom lepším případě to jen vyhodí pojístky.