Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavojnatka

Prosím o radu,
náše zavojnatka leží na dně a nijak nejeví zájem o potravu, ani o ostatní ryby většinou jsou všechny živé velmi hlavně když začneme sypat zradelko. Všimla jsem si toho dnes odpoledne a večer při krmení se jídla ani nedotkla. Mám mít obavuobavu?
Děkuji za odpověď.

Nejsem specialista, ale ze zkušeností jsem poznala, že pokud není zájem o jídlo, bývá to znak toho, že s rybkou něco není v pořádku. Většonu to bývá nemoc nebo nevyhovující prostředí. Mě pošla skalára pár dnů po tom, co přestala jevit zájem o jídlo. Měla jsem jí řadu let a tak si myslím, že to bylo stářím.
Přeji hodně štěstí