Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemocný axolotl

Sos moj axlík už asi tak 14 dní zvrací vše co pozře nevím vůbec co mám dělat. Je pravda že před tím dlouho nejedl mohlo by to být tím? Pokud jo tak co mám dělat? , a pokud ne nevíte čim by to mohlo být a co stím mám dělat? On už je stašně vychrtlý a příjde mi takový pobledly. Mam o něj strach. Prosím pomůžete mi? ?

Ahoj, měl jsem 2 axolotly, jeden mi včera umřel, byl asi tak 1,5 - 2 roky starý. Oproti tomu albínovi byl ten černý (ten co umřel) o hodně menší, asi 3xhubenější a nemocný. Ale co je důležitý, měl na ocasu kost mimo konec, takže na konci byla kost rovná, ale kůže křivá. Takže to měl asi od narození kvůli tomu jak se vzájemně napadali. Ja bych to posoudil podle věku, krmením (jak často, čím, čerstvým, mraženým). Já jsem dával žížaly, rybičky (živé) a hovězím srdcem. Jak jde vidět, chyba to nebyla, Axolotl byl prostě od malička odsouzen. Takže já bych zkusil koupit 2 mini rybičky (bezpečné, nesmí mít trny) a pochytat žížaly. Taky zkus zchladit vodu a pokud máš v akváriu proud tak ho omezit. Taky koukej, jestli nemá nějaké "jizvy" nebo něco jako měl ten můj s ocasem. Tak doufám, že to ustojí. :)