Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové akva

Nazdar ľudia, zakladam si akva a mám takú otázku, chce tam vytvoriť väčší kopec, a chcem sa poradiť z čoho ho mám spraviť? Po prečítaní viacerých tém mám pocit že substrát alebo len akva štrk nebude dobré riešenie, lebo to tam bude hniť. Viete mi dať typ či radu?

vem květináč, který by napodoboval kopeček, který si přeješ, dej ho dnem vzhůru a zasip štěrkem (propraným). Nebo, a to je ,,přirozenější" řešení, když vezmeš dva nebo tři placatější kameny a opřeš je o sebe hranami a zasipeš štěrkem, nevýhoda je, že potřebuješ více štěrku.