Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čichavec zlatý a jeho agrese?

Dobrý den chtěla bych poprosit o radu.

Mám čichavce zlatého nejdřív byl 2 týdny sám v akváriu (40l) spolu s ancistrusem (byl klid všechno probíhalo v pořádku). Po dvou týdnech jsem přidala 6 neonek do druhýho dne všechny poumírali. (Čichavec do nich narážel a honil po celém akváriu) po dvou dnech jsem přikoupila 2 čichavce medové a jednoho čichavce zlatého (s úmyslem že toho nechá a bude klidnější když tam bude mít ryby stejného druhu)..ale..onen agresor nahání čichavce medové i se zlatým.

Teď je ,,agresor" oddělen od ostatních.

Ale bohužel nový čichavec zlatý začal terorizovat zbylé čichavce medové

Nevím kde je chyba.

Děkuju Kacvac

Čichavec samice : má horní ploutev malou a kulatou
Čichavec samec : má horní ploutev delší a špičatou

Tím že byl čichavec v akváriu sám tak si tam vybudoval svoje teritorium jakoby ... A když mu do toho teritoria něco vleže chce to ihned vyhnat