Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrtvé rybicky

Dobrý večer, chci se zeptat mám nové akvárium, mám ohřívač,filtr.. donesla jsem si dnes konečně rybičky a večer když jsem se vrátila byly mrtvé. Co by to mohlo být? Dekuji

Asi tak, jak dlouho jsi ěla akvárium založené? Máš tam nějaké úkryty? Měřila si pH a teplotu, takovéto parametry jsou pro rybky důležité. Voda mohla být plná chloru (pokud bydlíš v paneláku) a to je zneškodní.