Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Black Molly nemoc

Dobry den,chtrěl bych se zeptat.Mam Black Molly a zničeho nic se na nich objevili bílé tečky a prvni uz uhynula...Nevite prosim co je to za nemoc a jak to připadně zkusit řešit? Diky moc

Dobrý den, je to nejspíš krupička. Dej je do jiného akvária, to osol (1g/litr) a nebo použij nějakou chemii proti nim. Ale pozor, do akvária dej jen sůl a nebo chemii, která neublíží rostlinám a dalším živočichům. A ani to bych moc nedoporučoval, spíš tu druhou nádrž (karanténu). A pokud máš těch Black Moll málo, můžeš je dát klidně do nějakého džbánu nebo vázy. Já to tak udělal s neonkama. Tak hodně štěstí.