Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvetleni akvaria

Dobry den, poradite mi prosim jake osvetleni zvolit pro akvarium s rameckem 40x25x20cm (objem 20l a zakryte bude sklenenou deskou)?. V akvariu budou nenarocne rostlinky a betta. Dekuji

Záleží na délce. Pokud se jedná o nenáročné akvárko, šel bych do něčeho z aliexpresu.
Třeba Sunsun ADP-400C a možná bude stačit i menší 300C. Další variantou by byl Chihirios, ale je drahý i na aliexpresu a adekvátní délky jsou na běžné akvárka zbytečně výkonné.