Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vnitřni filtr pro 54l akva

Doporuči mi prosim někdo vnitrni filtr do akva 54l? Mám set ale ten filtr co u akva je mi prijde moc silnej.Kytky pod nim jsou přišpendlený ke dnu a rybky chuděry furt plavou jak divý nebo se drži všechny na pravé straně...dik moc za rady...

Já bych tam dal kostku s čerpadlem a nebo na vzduch. Třeba rohový filtr Biofiltr XY-2010 má možnost používat sypké filtrační média. Osobně bych ale šel do vnějšího filtru - nějaký levný basic, ale stále ještě jakžtakž kvalitní jako např SUNSUN HW-602B a nebo "střední třídu" Tetra Tec EX 400 Plus. Vnější kanystrové jsou dražší, ale u těch malých akvárií zaberou vnitřní filtry hodně místa a obtížně se schovávají.