Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mořské akvarium

Dobrý den.

Můj syn viděl film Hledá se Nemo a chtěl by mít doma akvárium jako má dentista té namyšlené neteře Darly.
Chtěl bych se zeptat kolik gramů kuchyňské soli je zapotřebí na 350 litrů vody.

Děkuji

Dobrý den,
Děláte si legraci, že ano? Kuchyňská sůl opravdu nee :-) Na to jsou úplně jiné speciální soli.
Chopte se odborné literatury, jděte na stránky které se tomuto opravdu věnují, např. http://www.reef.sk/index.php A počítejte že tenhle koníček Vás bude stát hodně plánování, času, peněz a trpělivosti. Nefunguje to tak že osolíte vodu jako polívku zapnete filtr a nasadíte ryby. :-)
Pokud chcete něčím začít, tak sladkovodní akvaristikou.