Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RGB osvětlení ?

Dobrý den. Dál jsem na svícení RGB pásek .a chci se zeptat jestli bude vadit rybkám že jim to bude blikat (samozřejmě nemusí ). Děkuji

Zdravím, nejsem odborníkem přes akvária (rybičky), ale od kamaráda vím, že kdysi se světlo (žárovka) používala ke svícení a pro teplotu. Dnes, v době LED-diod je tomu poněkud jinak. Určitá spektra podporují např. růst rostlinek v akvárku …
O ELEKTRONICE toho ale vím poměrně dost … (doma mám LED pásky ~60m /4 spektra a nikdy už nemusím malovat, používat vypínač, měnit žárovky, … - dělat zbytečnosti, jen ztráta času; už jsem nesáhl 10 let na nic ! - a při tom mám vše, co potřebuju)

* asi bych se zajímal o druh rybek a navštívil odborníka