Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akvárium filtrace

Dobrý den mám 54 litrové akvárium neustále se Kali může to být filtrem filtr je na 50 litrů jen může to být příčina a ještě ktomu mne umreli dva acitrusi na jednou .

Dobrý den. To by chtělo vědět jaký filtr máte. To že tam výrobce píše že je filtr na x litrů vůbec nic neznamená. Důležitý je objem filtrační hmoty, frekvence vyměň vody, množství prosperující rostlinné hmoty a samozřejmě množství ryb. Protože už 2 ancistrusi jsou na nějakých necelých 50 l vody dost velká zátěž.