Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Axolotl a vhodný filter

Dobrý deň, vie mi niekto prosím poradiť aký filter je vhodný pre Axolotla ? bude sám v akváriu cca 60 - 70 litrov . Ideálne vnútorný alebo závesný, veľkým externým filtrom sa chcem vyhnúť. Za odpovede ďakujem

Dobrý den, pokud budete mít axolotla v akváriu samotného, moc vás to stát nebude. Stačí filtr na 60 litrů, ale je důležité, aby nedělal silný proud (axolotl není příliš dobrý plavec). Pokud tam ovšem chcete mít i rybky, doporučil bych už filtr na 70-80 litrů, ale opět bez proudu... Můžete využít "sprchu" nebo jednoduše nechat vodu padat z filtru do akvárka. Hodně štěstí. ;)