Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmení

Zdravím všechny.
Mám otázku ohledně živého krmení.V letě mám na zahradě stovky rezavých mravenců.No spíš tisíce.
Lze s nimi krmit rybičky?Děkuji za rady a případné odpovědi

Já měl Bojovnici pestrou a sem tam, když jsem chytil, jsem jí dával takové ty mini mušky co v létě sem tam poletují po domě. Ale s tímto bych jednal opravdu opatrně, ať si do akvária nezaneseš něco špatného. A jde hodně o to, o jaké ryby se jedná.