Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budu sa znášať?

Zdravím a prajem pekný večer,
V akváriu mam mrenku žraločiu, závojnatku, moly čiernu a moly gold, tetry vlaknoplutve a prísavnika. Všetky rybky spolu vychádzajú dobre, neublizuju si. Mam však v plane zakúpiť si tetru žiarivú a molineziu balónovu alebo zivorodku velkoplutvu. Myslíte že s takejto kombinácie nevzide nič dobré?
Podotýkam že moja mrenka je naozaj mierna, ani náznakom neublížila ani závojnatke ani tetram, skôr ich ignoruje a to už 2 roky.
Ďakujem za odpovede

Ktoré ryby sú tam také, ktoré by si navzájom nesedeli? Lebo keďže závojnatka aj mrenka spolu vyrastali majú sa radi, stále plávajú bok po boku. Co sa týka prísavnika ten je väčšinov v lodi ktorá je okrem rastlín jedinou ozdobou v akváriu a svoje okolie ma na háku. Tetry a molly sú už v druhom akváriu, lebo sa mi zdá ze to tak bude lepšie. Závojnatke radšej dokupim partnerku a tie co boli na kúpnom zozname škrtam. Môže byť?