Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betta bojovnice voda

Dobrý večer, prosím vás o radu. Jsem začátečník v chovu rybyček. Mám Bettu, samečka cca 12 dní. Když jsem dávala vodu poprvé byla v pořádku. Je to 3 dny co jsem mu měnila vodu a druhý den se vytvořil sliz na hladině. Každý říká něco jiného. Odstranit, neodstraňovat atd.. Co je tento sliz? Co je příčinou? Jak se tomu mohu vyhnout? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den.
Vyhledejte si pojem slepá hladina a porovnejte, jestli je to ono.
Tvoří ho mikroorgsnismy. Příčinou jejího vzniku může být malé množství kyslíku. Nebo taky může v akva něco hnít. To se v začátcích může stát. Je potřeba se dopracovat ke stabilní nádrži.
Kolik vody jste měnila?
Chtělo by to foto nádrže.