Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Filtr do 60l akva

Dobrý den,

prosím o doporučení tichého vnitřního filtru vhodného do 60l akvária. Starý filtr je hodně hlučný - je slyšet i přes strop do patra, navíc vibruje a to i po vyčištění.

Díky Minea

dobrý den, mám tam paví oka a ancitruse, z rostlin znám jména akorát dvou (schovala jsem si vysačky z nákupu) - lilaeopsis brasiliensis a lobelia cardinalis mini, pak asi nějaký druh anubiase (asi 5 rostlin o cca 10 cm na výšku) a nějaký půdokryvný druh cryptocoryne (asi 1/5 dna) - ty poslední dva druhy jsem odhadla podle on-line encyklopedie...