Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza rybiček Praha - Horní Počernice

Zveme Vás na pražskou akvaristickou prodejní výstavu Burzu rybiček, která se koná 25.1.2020 od 9:00 do 12:00 v areálu Chvalské tvrze v Praze 9 - Horních Počernicích.

Na naší burze pořídíte akvarijní rybičky, krevetky a jiné živočichy přímo od chovatelů, krmivo, techniku, keramiku, dekorace a další potřeby pro chovatele.
Přijďte se podívat, nakoupit nebo si nechat poradit od zkušených chovatelů.

Pro milovníky krevetek, bude na burze rybiček odborník na krevetky se svým širokým sortimentem (sladkovodnikrevetky.cz).
Vystavovatelé rybiček, budou tuto sobotu mimo jiných nabízet překrásné samce Bojovnic pestrých, téměř zapomenuté Cryptoheros spilurum, velmi vzácné Cryptoheros myrnae nebo Nandopsis tetracanthus, mečovky v nejrůznějších barevných formách, halančíky, divoké živorodky, L-sumce a mnoho dalších druhů akvarijních rybiček.
Krmivo pro Vaše miláčky můžete na Burze rybiček pořídit jak živé, mražené tak sušené. U nás najdete jak dovozce krmiv, tak i samotné výrobce jako je Exot Hobby a jeho prvotřídní krmiva řady SAK.
Akvarijní techniku, doplňky a chemii bude nabízet specialista v oboru (akvarista.cz).
Na své si samozřejmě přijdou i ti co chtějí aby se jim akvárium krásně zelenalo, akvarijní rostlinky u nás nabízí hned několik různých vystavovatelů a je z čeho vybírat!

Parkování v areálu nebo okolních ulicích zdarma.

Vstupné je 40,- Kč , ZTP a děti do 15 let v doprovodu zletilé osoby mají vstup zdarma.

Bližší informace o Burze rybiček najdete na https://www.burzarybicek.cz nebo Facebooku https://www.facebook.com/burzarybicek/

Předmět Autor Datum
Nenašly se žádné odpovědi.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru