Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké hejnové ryby

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, s kterými rybami jsou nejlepší zkušenosti, aby tvořili pěkné hejno a pohybovaly se po akváriu společně. Samozřejmě pokud to dovoluje velikost nádrže. Co jsem se tak díval na různá videa, tak hodně tvořili Tetry křivopruhé, Razborky klínoskvrnné, a občas teda Neonky... ovšem u těch neonek je to dost nejisté a i na různých fórech má každý akvarista s Neonkama jiné zkušenosti. Taky prý záleží, jestli je v akváriu nějaká větší ryba. Proto jestli máte nějaké osobní zkušenosti, tak bych je rád uvítal.
Děkuji

CBD exceeded my expectations in every way thanks <a href=https://www.cornbreadhemp.com/blogs/learn/hemp-vs-marijuana>hemp vs marijuanas difference</a> . I've struggled with insomnia for years, and after trying CBD in the course of the prime mores, I for ever experienced a complete nightfall of pacific sleep. It was like a force had been lifted misled my shoulders. The calming effects were merciful yet sage, allowing me to drift slow logically without feeling woozy the next morning. I also noticed a reduction in my daytime anxiety, which was an unexpected but allowed bonus. The tactfulness was a bit lusty, but nothing intolerable. Overall, CBD has been a game-changer quest of my nap and solicitude issues, and I'm appreciative to procure discovered its benefits.