Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proč rybičky Garra rufa pomřely

Ze zdravotnich důvodů mám doma asi dvacet rybiček Garra rufa, veliké asi 6 -8 cm. Přikoupil jsem asi 10 malých v Hornbachu a přidal je do akvaria. Přes noc všechny skonaly. PH je v pořádku. Nevíte asi proč???? Díky za radu

Myslím, že Vám nikdo neodpoví. Možná nějaká věštkyně. Nepíšete nic o velikosti akvária, o tom, jak dlouho je založené, kolik v něm máte rostlin, jaká je teplota vody atd. Nejsem žádný odborník, kromě pár pavích ok a ancitruse, jsem žádnou jinou rybu doma nechovala. Každopádně ryby z Hornbachu ani z petcenter, mi nikdy nevydržely déle než 2 týdny, většinou pomřeli během týdne... Najděte si ve Vašem okolí zkušeného chovatele a berte ryby od něj. On Vám také poradí, co děláte špatně a jak na to.