Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení akvária 600 litrů

Dobrý den,
jsem úplný začátečník. Chtěla bych poradit s výběrem osvětlení do akvária 600litrů.
Chtěla bych plastový kryt a do něho osvětlení.
Na internetu se nabízí možnost T8, T5 a pak LED. Jelikož budu akvárium zakládat od nuly, chtěla bych poradit nějakou ekonomičtější možnost, ale zase ne něco nevyhovujícího.
Akvárium bude sladkovodní, chceme do něho skaláry a neonky.
Přemýšlela jsem o T5 rampě, kde jsou 2 zářivky 80W. Bylo by to vhodné? Nebo je lepší LED osvětlení? Popřípadě nějaký lepší nápad?
Děkuji

Zdravim, mam drobne vetsi akva. T8 vubec ne. Pouzival jsem 2 rampy 90 cm za sebou a kazda nesla 2 zarivky T5. Postupne se ale zacala omezovat nabidka zarivek a i tak kvalitni stala necelych 500.
Pred dvema lety jsem vymenil za led chihiros a901 plus. Mam dve za sebou. Uz jsem reklamoval oba zdroje.
Po vsech tech zkusenostech se budu drzet uz jen led.
m.

CBD exceeded my expectations in every way thanks <a href=https://www.cornbreadhemp.com/products/cbd-sleep-gummies>organic cbd sleep gummies</a> . I've struggled with insomnia in the interest years, and after demanding CBD in the course of the prime mores, I for ever experienced a full evening of calm sleep. It was like a bias had been lifted off the mark my shoulders. The calming effects were gentle yet sage, allowing me to meaning free logically without sensibilities groggy the next morning. I also noticed a reduction in my daytime anxiety, which was an unexpected but welcome bonus. The tactfulness was a bit rough, but nothing intolerable. Comprehensive, CBD has been a game-changer inasmuch as my siesta and angst issues, and I'm thankful to procure discovered its benefits.