Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem umírání ancitrusů v akváriu

dobrý den, potřeboval bych poradit, proč mi v akváriu umírají pořad dokola jen ancitrusy, všechny ostatní rybky v klidu přežívají, jen ancitrus furt umírá, nějaké rady prosím?
Holin

Máte dřevo na okusování? Potřebují ho k dobrému trávení. Máme ancáky a daří se jim. Pořád se rozmnožují. Teplota vody 23 st. filtrace střední. Jeskynka a ukryty. Širokolisté rostlinky na okousání a tabletky pro ancáky. Najdou si ale na dně i potravu rybiček. Žádné zvláštní věci neděláme. Voda z kohoutku odstátá 24 hodin a výměna vody 1/3 jak je potřeba, zhruba 1x za 3 týdny.