Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Filtrační medium

Zdravím,
Může mi někdo poradit jaké filtrační medium použit pro externí filtr Tetra tec ex 800 plus. Používám ten origoš co chodí s filtrem ale mám dojem že by to šlo vylepšit.
Díky

Zdravím,
3D koule do spodního koše, potom do všech košů Matrix a do prvního koše Matrix, aktivní uhlí, sáček na snížení dusitanů a přikryju to filtrační vatou. Všechno nakupuju v obchodě vodnírostlinky.cz . Jsou tam dobré ceny a ochotný prodejce.
Zkuste se tam podívat. Mám skoro 400l nádrž a všechno v pohodě.