Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koule má obsah asi jen dva litry!!

Zdravím všechny, prosím Vás o radu, mám doma skleněnou kouli, ve které se proháněla plastová rybička " Nemo", pro pobavení vnoučat. Byl to
takový set s podstavcem a osvětlením. Napadlo mě, zdali by se v té kouli nemohlo prohánět něco živého. Proto se na Vás na odborníky, zdali mám o něčem takovém uvažovat! Koule má obsah asi jen dva litry!! Prosím poraďte! Rebel
Změna předmětu, původně: dotaz (Kurt)

Dobrý večer, bohuzial v 2 litrovom akvarku by mozno mohli byt iba slimáci, no na 100 percent nie rybka iba napríklad v 20 litrovom 1 bojovnica ale k nej treba filter ohrievac po cesky topítko a zive vodne rastliny plus ukryty. Taka rada kebyze chcete zivu :-)