Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betta není aktivní a je stále schovaná

Dobrý den, máme stejný problém, akorát máme beťáka ve 20l živém akváriu se třemi rostlinami, topíme na 27-28 °C a dokonce máme i víko. Rybička nám stále zalézá pod jednu rostlinku, která je hodně hustá a moc se mu nechce ven. V akváriu není sám, má společnost dvou šneků (vojenská přilba), dvou krevetek blue Dream a dvou Otíků (Otocinclus affinis). Že začátku byl hodně aktivní, dnes vyplave z pod rostliny jen kvůli žrádlu a toho nesní tolik jako dřív. Dřív jsme v takto velkém akváriu měli jiného beťáka a ten byl v pohodě, akorát bylo s umělými dekoracemi. Na hladině se nám dělá taky povlak a nevím jak se zbavit. To bych potřeboval taky poradit, kdyby někdo věděl. Za případné rady předem děkuji

Dobry vecer ten povlak je kalk nezostava asi nic ine nez ho vyberat naprislad poharikom aj mne sa v akva robi. Sneky aj krevety su v pohode ale ty otici nie ale ak to bolo doteraz v pohode tak je mozno nimi alebo chorobou. Nema nieco na sebe ine nez predtým?