Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co se děje s Betou

Pěkný den všem, prosím o radu, pořídili jsme si s přítelkyní malé akvárko a do něho Betu bojovnici, po čase jsme u ní přikoupili dvě Black molly, vše bylo ok,po čase však bez zjevných příčin obě molky během čtyřech dnů uhynuly a tak jsme koupili dvě tetry a dvě razborky ale od té chvíle se začala Betka jakoby schovávat, je pořád ukrytá mezi kameny! Před tím se při soužití s Molly velice předváděla při ťukání na sklo!! Poraďte prosím!!

Dobry vecer uz len preto ze je to male akvarium nemaly by byt v nom ziadne ryby a betta potrebuje minimalne 20 litrov a ine ryby su k nej nevhodne ale kazda bojovnica ma napokon jedinecnu povahu. V kazdom akvariu ma byt tiez filter a ohrievac, po cesky topítko a niekolko skrys alebo sa nazyvaju aj dekoracie. A taktiez podla velkosti akvarka aj zive rastliny pricom umele s vynimkou umelych koralou uplne zbytocne podla mna. URCITE VACSIE AKVARIUM