Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divné chování při plavání

Dobrý den.
Jsem začátečník a objevil se mi v akváriu rozklad ploutví. Vyměnil jsem polovinu vody v akváriu a je to horší. Mám akvárium 60l. Dokonce mi i umřel sameček Molly. Při výměně vody jsem vyměnil i filtr. Přijde mi, že má moc velký proud. Je to Fluval U2.
Ryby se divně pohybují. Plavou třeba hlavou dolů a vypadá to, že se nechávají jakoby unášet a točí se kolem dokola.
Prosím poraďte.

Dobrý deň , pravdepodobne pisem neskoro ale je to podla to aky druh ryb tam mate a ci su k sebe vhodne, nevhodne alebo mozu byt spolu iba za urcitych podmienok. Ak doteraz to nerobili, problem asi nebude vo filtry. Je tiez mozne, ze v tom ma prsty choroba,podla toho rozkladu plutiev. A kolko kusov dotycnych ryb tam mate? A treba mat tiez v avariu ohrevac po cesky topítko.