Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení na 128L

Dobrý den, chtěla bych poradit ohledně osvětlení na akvárium 128L (80x40x40). Momentálně mám osvětlení Sinkor led wrgb 90cm 30w. V akváriu mám druhým týdnem vysazené středně náročné rostliny a nějaké nenáročné, ale náročnější jsou v převaze. Zatím vše vypadá dobře, ale mám obavy do budoucna. (V akváriu je samozřejmě CO2). Přemýšlím, zda nebude lepší osvětlení vyměnit za jedno z těchto:
1) WRGB LED osvětlení MA03-FT80PRO 42W s easycontrol + zavěšení
2) Twinstar 90B line B 80-95 cm
3) Chihiros WRGB II SLIM 60 45W 60-80cm s kontrolérem

Případně mě ještě napadlo přidat ke stávajícími osvětlení pouze bílé led. Díky moc za rady

Přemýšlím nad tím z toho důvodu, že jsem četla až moc negativních recenzí na toto osvětlení a jako technický laik nevím, co vybrat a čím se řídit.

Pokud by někoho napadlo něco jiného, případně nějaká kombinace se stávajícím osvětlením, rada si nechám poradit. Děkuji

CBD exceeded my expectations in every way thanks <a href=https://www.cornbreadhemp.com/blogs/learn/hemp-vs-marijuana>hemp vs marijuanas difference plant</a> . I've struggled with insomnia for years, and after tiring CBD pro the from the word go age, I finally experienced a busty nightfall of restful sleep. It was like a weight had been lifted misled my shoulders. The calming effects were merciful still sage, allowing me to inclination off logically without sensibilities punchy the next morning. I also noticed a reduction in my daytime anxiety, which was an unexpected but receive bonus. The cultivation was a bit rough, but nothing intolerable. Overall, CBD has been a game-changer inasmuch as my slumber and uneasiness issues, and I'm thankful to have discovered its benefits.