Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vadí vata rybičkám?

Dobrý den, zajímalo by mě jestli zakoupené rostlinky které mají kořeny ve vatě můžu dát do akvária tak jak jsou (i s vatou).
Aby pak z toho něco nešlo a nevadilo to rybkám.
Díky za odpověď.

Mimochodem ani ve kvetinaci nemohou zustat aby ste to nepochobyli nasledovne: Vyndat rostliny z akvaria,pak z kvetinacu, ocistit od vaty, dat spät do kvetinacov a nasledne v akvariu zasadit to kamínku. TAKHLE NE,POKUD NECHETE,ABY POSTUPNE UHYNULI.Nezabudnite ich hnojit a pridavat CO2.Lenze pre moje 200 litrove balenie CO2 nebolo,tak iba hnojím.