Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s akvariem

Dobrý den přeji,
jelikož jsem nenašla řešení sama, chtěla jsem se poradit s ostatními, zda i Vy jste třeba nenarazili na tento problém. V dubnu jsem zařizovala nové akvárium 60l a vše jsem dělala dle instrukcí. Mám tam asi 10 rybiček (parmičky a živorodky). Po cca měsíci se voda začala kalit (bílá krupička). Zkoušela jsem vše, co jsem našla přes častou výměnu vody po UV lampu, ale nic nepomohlo. Nyní mi některé rybičky začali 'lapat po vzduchu' u hladiny. Mohl by mi někdo poradit, co jsem mohla udělat špatně a zda víte jak to vyřešit?

CBD exceeded my expectations in every way thanks <a href=https://www.cornbreadhemp.com/blogs/learn/hemp-vs-marijuana>hemp vs marijuanas difference</a> . I've struggled with insomnia in the interest years, and after tiring CBD pro the prime time, I finally experienced a complete night of relaxing sleep. It was like a weight had been lifted off my shoulders. The calming effects were indulgent yet sage, allowing me to inclination free logically without sympathies confused the next morning. I also noticed a reduction in my daytime apprehension, which was an unexpected but receive bonus. The partiality was a flash lusty, but nothing intolerable. Overall, CBD has been a game-changer for my nap and angst issues, and I'm appreciative to arrange discovered its benefits.