Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ryby ze zverimexu

Máme maličké akvárium a v něm paví očka, většinou+-10 ks. Množí se mezi sebou a vše funguje. Čas od času dokoupíme nové rybky ve zverimexu a pokaždé nám do týdne vymře skoro všechno. Už se nám to stalo asi 5x. Tři roky nám tam spokojeně žily naše ryby a po přidání koupených zase začaly vymírat. Čím to může být? Děkuji za radu.

Před vypuštěním nových rybek do akvária je třeba je držet nějakou dobu v karanténě v samostatném akvárku, a také je lepší mít akvárium spíše větší - snáze se udržují požadované hodnoty a čistota.