Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké akvarijní ryby máte nejradši?

Tak ať se nám to tu trošku pohne...malá anketka. Samozřejmě možnosti jsou omezené, ale je zde možnost hlasovat pro Jiné...

já osobně radši drobotinu typu tetrovitých rybek, čemu hooodně moc fandím jsou cichlidky Apistogramma, Papiliochromis atd...plus přísavní sumci - Farlowella, Loricarie...nemusím moc živorodky, ale co si budeme povídat, ono každé má svoje.;-)

U mě dodnes kraluje v nádrži tetra konžská (Phenacogrammus interruptus) a nedám dopustit na rybičky, se kterými jsem kdysi začínal danio pruhovaná - zebřička (Brachydanio
reiro), vlastně akvarijních rybiček je nepřeberné množství a na každé je vždycky něco perfect.