Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rybička plave jen svisle

Prosím poraďte,
jedno z pavích oček začalo najednou plavat pouze hlavičkou nahoru - ve svislé poloze. Plave jen bočníma ploutvičkama, ocáskem pohybujen jen málo kdy. Nevíte co by jí mohlo být? A jak jí pomoct?
Díky

Petra

Ještě dodávám - vypozorovali jsme, že se mu začaly na konci ocásku dělat červené tečky. Ale nezdá se, že by mu ho třeba jené rybky okusovaly - ty si ho vůbec nevšímají. Snad nemůže nějak nakazit ostatní.
Díky za radu