Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ARTEMIE-ODCHOV

Dobry den, chtel bych se zeptat, zda-li je možné odchovat artemie (žábronožky solné) doma. Vím že je lze odchovat do dospelosti ale lze je dále množit ???

dekuji olihne

Na tvuj dotaz neumim odpovedet, ale tipoval bych ze se radeji oplati koupit nasady, ktere maji zarucene procento lihnuti ...
Pises ale ze umis odchovat do dospelosti. napsal by jsi jak? To jsem nikdy nezkousel, jak dlouho to trva?
Krmis je necim nebo proste narostou?

Diky

Dusan