Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zakalene akvarko

Ahoj,v sobotu jsem naplnil akvarko studnicni vodou test byl skoro v poradku az na tvrdost ale tak zle to nebylo.Pote jsem puzil crystalwater podle doporuceni ve zverimexu.Voda byla opravdu krasne cista a to celou sobotu i nedeli ale dnes je zakalena vypada to jako bych tam nalil mliko je to zabarvene mirne do bila.Pokud nekdo vite prosim o radu co stim.moc dekuji..

už se to tu podrobně řešilo,zkus trošičku hledat....

proto jen stručně:jedná se o přemnožení nálevníků u nově založených akvárií běžná záležitost.

zmizí to samo,chce to jen trpělivost,nejlepší čím to můžeš vyřešit je nalít do akvária kal z vypraného již funkčního filtru,zároven si tím "nastartuješ" svůj nový filtr.

pokud tam máš ryby chce to dostatečně vzduchovat,nálevník dost ubírá z vody kyslík.

Pořídil jsem si akvarium a druhý den se oběvil hustý zákal jak mléko. to že se to normalně stává už jsem zjistil jen bych rád věděl jestli někdo nezná nákej recept jak se toho co nejrychleji zbavit. Jako co tam přidat krom těch chemických ......, Dočetl jsem se že zaběhnutý filtr pomůže, existuje ještě něco ?