Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krupička

Přeji hezký den. Máme doma skoro dva měsíce akvárium a od samého začátku máme problémy. Jeden jsme vyřešily a teď je tu další a mnohem horší. Rybičky mají zdřejmně nemoc KRUPIČKU. Vyčistily jsme akvárium a nalily chemii po které můžete ihned dát do akvária rybky. Koupily jsme všechny ryby nové a daly preventivně léky proti plísním. Máme je doma týden a na rybkách se objevují malinké bílé flíčky. Už se nám to stalo u Bojovnice pestré a uhynula. Poraďte prosím co s tím aby nám nevymřelo celé akvárium. Už to má skoro polovina ryb. Moc děkuji za rady. Lucie

Všechno dobrý, ale pokud se nejedná o krupičku, anžto "bílé flíčky" jak píše zadavatel, ve mě evokují spíš bakteriální plísně / rozpady, tak je ta léčba skoro k ničemu...
Chtělo by to foto, jak psal viper.
Baktérka dokáže neonku sežrat za jeden den bez problému, když tady čtu, že "neonky už nejsou"...