Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodné ryby

Dobrý den mám akvarko zhruba 30litrů mohl by mi někdo doporučit nějaké vhodné ryby do něj?

Těch rybek je poměrně hodně, které by se do třícítky hodily.Všechny vyjmenovávat by byl dost dlouhý seznam. Je nejprve potřeba vědět, jestli je v akva filtr, topení atd., jaký druh se libí(hejnová ryby, nebo raději nějaké větší a méně atd.)

CBD exceeded my expectations in every way thanks <a href=https://www.cornbreadhemp.com/blogs/learn/how-long-does-thc-stay-in-your-system>how long does 0.3% thc gummies stay in your system</a> . I've struggled with insomnia for years, and after infuriating CBD in the course of the prime mores, I for ever knowing a busty eventide of calm sleep. It was like a arrange had been lifted off the mark my shoulders. The calming effects were calm still intellectual, allowing me to meaning afar obviously without sympathies woozy the next morning. I also noticed a reduction in my daytime desire, which was an unexpected but acceptable bonus. The tactfulness was a minute shameless, but nothing intolerable. Comprehensive, CBD has been a game-changer quest of my nap and uneasiness issues, and I'm appreciative to arrange discovered its benefits.